Firmy a služby

Svekoma

Společnost Svekoma s.r.o. působí na trhu v několika oborech. Provozuje e-shopy, věnuje se pronájmu vlastních kancelářských a výrobních prostor v Podnikatelském domě VLÁRA a v neposlední řadě se společnost zaměřila na projekt realizace minipivoaru - pivovar HRÁDEK.
www.svekoma.cz

Svekoma

Pivovar Hrádek

Pivovar Hrádek vyrábí pivo z původní koncentrace mladiny 10%, 11%, 12%a 13%. Specialitou pivovaru je výroba piva systémem dvojí filtrace k docílení dokonale čistého a průzračného piva. Pivovar navazuje na tradici výroby piva ve Slavičíně.
www.pivovar-hradek.cz

Pivovar Hrádek

Vývařovna Malaník

Základem kvality a zárukou poskytovaných služeb je zkušený kolektiv našich kuchařů. Naše kuchyně je důsledně vedena v souladu s přísnými hygienickými předpisy a při přípravě pokrmů jsou používány nejmodernější technologie přípravy a skladování potravin a potravinářských výrobků.
https://vyvarovnamalanikovahradek.webnode.cz/

Vývařovna Malaník

ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.

Zajišťování pravidelné autobusové dopravy v rámci Integrované dopravy Zlínského kraje v oblastech Uherského Hradiště, Uherského Brodu, Bojkovic, Luhačovic, Slavičína a Valašských Klobouk s návazností na krajská města Zlín, Brno a Ostravu.
https://www.csaduh.cz/

EMOŠEL, s.r.o.

Nákladní doprava, Zlín, spedice, logistika. Hledáte autodopravce ze Zlína na převoz vašeho nákladu? Poptáváte jednorázovou nebo pravidelnou nákladní dopravu? Jsme zde právě pro vás.
emosel.sluzby.cz

Miroslav Pazdera - Nástroje - Nářadí - Měřidla

Nákup a prodej nadnormativních zásob nástrojů a nářadí. Sortiment: pracovní oděvy, frézy, vrtáky, výstružníky, pilníky, diamantové nástroje, závitová očka a pilové kotouče, svěráky, držáky, měřítka, mikrometry, úhelníky, vodováhy a kalibry, šroubováky, kleště, kladiva, ztužidla, klíče a další.
https://www.nastroje-naradi.com/


podnikatelský dům VLÁRA - Družstevní I 195, 763 21 Slavičín - Hrádek na Vlárské dráze